Za 14 zł/miesiąc

masz dostęp do wszystkich

Audiobajek

Lub możesz kupić je

w wersji mp3 w sklepie

To kolejna fascynująca podróż z Talencikiem, Krzysiem i Emilką. Tym razem przenoszą się w świat policji, gdzie dzieci mogą odkryć tajniki tego odpowiedzialnego zawodu.

Słuchowisko nie tylko zabiera maluchy w ekscytującą przygodę, ale także uczy o roli i zadaniach policjanta. Dzięki tej bajce dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale także zdobywają cenne informacje o otaczającym ich świecie.

19:57 min

Posłuchajcie tej wspaniałej audiobajki i razem odkryjcie tajniki zawodu baletnicy. 

Myślę, że im wcześniej dziecko będzie analizowało co lubi, w czym jest dobre,  jakie są jego marzenia – tym lepiej! Tym mniej zagwozdek w przyszłości 😉

Dlatego stworzyłam taką serię, która nie tylko edukuje, ale także bawi i przenosi do strefy wyobraźni, gdzie wszystko jest możliwe i nieograniczone!

18:28 min

To fascynujące słuchowisko, które pozwoli dzieciom na poznanie pracy strażaka w niezwykle ciekawy i angażujący sposób.

Ta audiobajka rozbudzi wyobraźnię maluchów, ukazując tę odważną profesję w fascynującym świetle. 

Wraz z Talencikiem, Emilką i Krzysiem, dzieci odkryją tajniki strażackiego zawodu, ucząc się jednocześnie wartości odwagi i gotowości do niesienia pomocy innym. 

27:21 min

seria tysia i felcia

Najlepsze audiobajki w całej Galaktyce! Córka (za chwilę l.5) z ogromną radością słucha historii o przygodach dziewczynek. Jest ciekawa tego, co robią. Rozumie ich zachowanie, emocje, powiedzonka. Tysia i Felcia są jak koleżanki z sąsiedztwa. Czas z nimi spędzony bardzo cieszy. Głosy, melodie, teksty – wszystko jest przyjemne dla ucha i serducha. 
W dniu premiery audiobajka była odsłuchana kilka.. kilkanaście razy ! Córka słucha w czasie zabawy, ale też gdy „leży do góry brzuchem” i marzy… To się nie nudzi! Walka o wyobraźnię naszych dzieci jest wygrana! Dziękujemy i nieskromnie prosimy o więcej! 

magda

Tym razem Tysia i Felcia przeżyją zupełnie nową przygodę! Posłuchajcie jak przygotują się na przyjęcie do domu nowego lokatora.

26:03 min.

Tysia i Felcia jadą z rodzicami pod namiot, nad urokliwe jezioro. To będzie wspaniały czas pełen przygód! Poznają także nową, tajemniczą koleżankę, która ma korzenie indiańskie. posłuchajcie…

SERIA AUDIOBAJEK: TYSIA I FELCIA – ZOSTAŁA SPECJALNIE DOPRACOWANA POD KAŻDYM WZGLĘDEM:

 • jest zabawna i dostarczy Twojemu dziecku sporo rozrywki
 • ma formę edukacyjną: Twoje dziecko pozna charakterystykę danego miejsca
 • na końcu audiobajki jest wspaniała piosenka, która urozmaici podróże całej rodziny

To wszystko ma za zadanie rozwijać kreatywność i wyobraźnię Twojego dziecka

37:38 min

Tysia i Felcia tym razem jadą na wieś do dziadków. Ten weekend jest pełen atrakcji dla dziewczynek. Poznają wiejskie zwierzęta i nauczą się nimi opiekować

DZIĘKI TEJ AUDIOBAJCE, TWOJE DZIECKO:

 • pozna zwierzęta mieszkające na wsi i nauczy się jak należy się z nimi obchodzić
 • posłucha jak może wyglądać życie na wsi
 • dowie się co można robić ciekawego na wsi

27:08 min

Tysia i Felcia po raz kolejny wyruszają na wakacje. Tym razem jadą nad morze!

DZIĘKI TEJ AUDIOBAJCE, TWOJE DZIECKO DOWIE SIĘ:

 • jak spakować się nad morze
 • jakie ciekawe miejsca można odwiedzić
 • jak zachowywać się bezpiecznie na plaży
 • i wiele innych…

24:12 min.

O czym jest ta opowieść?

Tysia i Felcia po raz kolejny wyruszają na wakacje. Tym razem jadą w góry!

DZIĘKI TEJ AUDIOBAJCE, TWOJE DZIECKO DOWIE SIĘ:

 • jak spakować się na wyjazd w góry
 •  jakie są góralskie przysmaki
 • jakie mamy szlaki w górach i co one oznaczają
 •  co można robić ciekawego w górach

24:07 min.

Spędź z Tysią i Felcią ten wyjątkowy dzień! Dzień Wigili Bożego Narodzenia!

20:13 min.

wielkie muzyczne słuchowiska

“Lenka – To jest przecudowna, ciepła opowieść .Lubię razem ze starszą córką słuchać jej na dobranoc. Leżymy wtulone i udajemy się w magiczną podróż wraz z Lenką. Spokojne melodie, dobre dla ucha głosy. Bajka trzyma w napięciu, chce się słuchać kolejnej i kolejnej, żeby dowiedzieć się czy Lenka sobie poradzi. Na końcu bonus zagadkowy (babcia). Bajki słucha się jak dobrego filmu przygodowego. Jest to opowieść dla całej rodziny. Bardzo polecam, nie przebodźcuje dzieci, można słuchać do snu”

kwiatek

“Kamil i jego wielkie serce to pierwsza bajka z Bajkowego Poddasza, którą słuchały moje dzieci. Jest to wspaniała opowieść, która uczy empatii i wrażliwości na drugą osobę. Ciepły i spokojny głos narratorki wprowadza niesamowitą atmosferę spokoju i wyciszenia. Dlatego bajka świetnie sprawdza się przed snem albo podczas jazdy samochodem. Dodatkowo piosenki z bajki bardzo łatwo wpadają w ucho. Moje dzieci już znają je na pamięć. Podsumowując – piękna opowieść, cudownie opowiedziana, relaksująca, wyciszająca, edukacyjna z piękną muzyką. POLECAM w 100%.” 

karolina

Mikołajek poznaje magicznego krasnoludka z którym zamierza uratować swojego kuzyna. Aby to zrobić, muszą podróżować przez różne książki. W trakcie wyprawy poznają wielu przyjaciół, takich jak diplodok Loro – Koloro, kometę Deja oraz syrenkę Marin. Na końcu, postanawiają także pomóc czarnemu charakterowi, Kapitanowi Czarnej Brodzie, i dać mu szansę na zmianę. Czy Czarna Broda wykorzysta tę szansę? Przygotujcie się na wspaniałe przygody i emocje, które towarzyszą tej wyjątkowej podróży!

1h

Podczas rodzinnego grzybobrania chłopiec niespodziewanie ratuje małego skrzata, który w podzięce –  obdarowuje go magicznymi balonikami. Do czego mu się przydadzą? Posłuchaj o tej niezwykłej przygodzie…

SŁUCHOWISKO MUZYCZNE  SKŁADA SIĘ Z 3 CZĘŚCI: “Skrzat Feliks” (15:50 min.), “Słońce, jezioro i róża” (20:47 min.), “Niezwykłe podarunki” (14:44 min.)

Łączny czas trwania: 51:24 min

Dziewczynka o imieniu Lenka postanawia wyruszyć na misję, aby uratować swoją krainę od suszy.

Musi przejść przez magiczne domki i rozwiązać różne zagadki. Po drodze poznaje mnóstwo ciekawych postaci, a na końcu dowiaduje się o sekrecie swojej ukochanej babci.

Posłuchaj o niesamowitych przygodach Lenki!

SŁUCHOWISKO MUZYCZNE SKŁADA SIĘ Z:

1 cz. “Misja” (12:06 min.)

2 cz. “Domek owocowy” (11:31 min.)

3 cz. “Domek zwierząt” (08:47 min.)

4 cz. “Śnieżny domek” (12:35 min.)

5 cz. “Zamek królowej deszczu” (19:53 min.)

Łączny czas trwania: 1: 04 min

bajki usypianki

“Jeżeli jesteś rodzicem zmęczonym całym dniem a Twoje dziecko ma inny pomysł na spędzenie wieczoru niż pójście spać, włącz tę bajkę i obserwuj magię” 

magdalena

“To naprawdę działa:) moja Córeczka pięknie się wycisza słuchając bajki, a najlepsze jest to, że może jej póki co słychać codziennie i się nie nudzić”

zuzia

“Chłopcy, jak dowiedzieli się, że jest bajka o smokach – to nie było odwrotu. Jest to bardzo spokojna, wyciszająca bajka. Czekamy na bajkę z przygodami smoków :))”

ala

“Pierwsza z audiobajek które moja 4,5-letnia Ania i 7-letni Krzyś (oprócz Tysi i Felci oraz Kamila) uwielbiają słuchać. Opowiedziane cudownym, pełnym emocji i humoru głosem. Ta bajka jest typowo dziewczęca, ale zapewniam że i chłopaki ja polubią. Moja Ania mówi chcę dziś Klarę i Krzyś się zgadza. Bajka z morałem, pięknie opowiedziana.Polecam! Ps. Sama też uwielbiam jej słuchać” 

justyna

Malwinka w swoim śnie przenosi się do magicznego ogrodu, w którym poznaje przepiękne kwiatowe wróżki. Razem z nimi odkrywa tajniki ogrodu oraz poznaje wyjątkową postać jaką jest pan Janek.

16:11 min.

Adaś w swoim śnie poznaje trzy przyjazne smoki senne, a każdy z nich ma swoje nadzwyczajne zadanie do wykonania. W jakie miejsca smoki zabiorą chłopca?

17:42 min

Klara w swoim śnie jest księżniczką, która dostała zaproszenie na swój pierwszy w życiu bal. W swoim zamku odnajduje trzy magiczne komnaty, a w każdej z tych komnat, czeka na nią przepiękna suknia! Po drodze na bal, spotyka inne księżniczki, które potrzebują pomocy. Co zrobi Klara? Jak się zachowa? Czy udzieli im pomocy? Włącz audiobajkę już dziś, a Twoje dziecko będzie miało piękne, kolorowe sny…

14:23 min

Piotruś w przeddzień swoich 5-tych urodzin poznaje uroczych, małych sąsiadów mieszkających za ścianą. Spędza z nimi cudowne chwile. Czy to wszystko, co przeżył, było tylko snem? Posłuchajcie…

14:24

Jasiek w swoim śnie miał magiczne buty, dzięki którym potrafił latać. Wzbił się aż do nieba i dotarł do niesamowitych chmurek. Każda z nich kryła w sobie tajemnicę. Jaką? Posłuchaj…

10:35 min

różne

„Piękna bajka o rybce, która wyszła ze swojej strefy komfortu zamiast użalać się nad sobą, by poznać dużo piękniejszy świat i zacząć w pełni cieszyć się życiem. Pouczająca, z ciekawym lektorem, idealnie dopasowanymi dźwiękami i muzyką to coś, co przypadnie do gustu każdemu, nie tylko dzieciom. Serdecznie polecam!”

ewa

“Dzielny koliber Tito” – to historia napisana chyba specjalnie dla mojego syna! Mały, drobny.. Kiedy syn wysłuchał bajki po raz pierwszy, otworzył buzie ze zdziwienia. Mały ptaszek, a został bohaterem? Jak to możliwe? Wiem, że to opowiadanie pozwoliło nabrać mu pewności siebie, a także poczuć się lepiej w swojej grupie przedszkolnej (był rok młodszy od pozostałych dzieci). Dziękuję za to opowiadanie! Polecam z całego serca!”

aga

Audiobajka “Dobre Uczynki” – to historia trójki przyjaciół: Liska “Rudiego”, Jeżyka “Kolczusia” i zajączka “Kicka”. Pewnego dnia, przez przypadek, odkrywają tajemnicę magicznego drzewa, które za każdy dobry uczynek obdarowuje pysznym cukierkiem.  Lisek Rudi nie rozumie, że aby zostać obdarowanym, należy pomagać z serca.  Czy Rudi zrozumie sens bezinteresownej pomocy innym? Posłuchaj…

21:18 min

Audiobajka “Dzielny koliber Tito” –  opowiada o małym kolibrze, który nie był akceptowany w swoim środowisku. Inne ptaki odrzucały go na każdym kroku. Lecz pewnego dnia wydarzyło się coś, co odmieniło jego życie na zawsze. Posłuchaj…

10:35 min

Audiobajka “Niezwykła Przyjaźń”  – to historia goryla o imieniu Mimbo, który wyruszył w podróż, aby znaleźć  swojego przyjaciela. Po drodze jednak spotyka go wiele trudności. Czy mały gorylek się podda czy będzie walczył do końca? Posłuchaj…

09:48 min

Rybka Marta żyje w samotności i ciemności – na dnie oceanu… Jest przekonana, że nie ma nic poza tym, co ją otacza. Jednak prawda okazuje się zupełnie INNA.  W jej życiu pojawia się KTOŚ, kto pokaże jej całą prawdę o świecie. Posłuchaj…

11:04 min

Audiobajka “Ukryty talent” – to piękna historia opowiadająca o małym krokodylku Franku, który był przekonany, że nie posiada żadnego talentu. To poczucie sprawiało, że czuł się gorszy od innych zwierząt. Na szczęście zjawił się ktoś, kto pomógł mu go odkryć. Posłuchaj…

10:46 min

tylko
w subskrypcji

Seria 7 audiobajek autorstwa Joanny Papuzińskiej „Nasza Mama Czarodziejka”.

Bajki są ciekawe, nietypowe, zabawne i z morałem!

Posłuchaj…

Ta przepiękna opowieść to dopiero początek wspaniałych przygód Zuzi z Babcią Adelką i Dziadkiem Alfredem! Niech Twoje dziecko stanie się ich kompanem. 

12:30 min

Świąteczna magia właśnie się rozpoczęła! „Marzenie reniferka” to nie tylko piękna bajka, ale także historia o serdeczności i dzieleniu się z innymi. Renifer Lupi i dziewczynka Helena postanawiają być małymi Mikołajami, obdarowując dzieci z domu dziecka. To wspaniała lekcja empatii i radości z dzielenia się!

19:51 min

To wzruszająca opowieść o chłopcu, który bardzo chciał pomóc swojej najlepszej przyjaciółce. Eliza pochodziła z biednej rodziny, a jej rodziców nie było stać na zimowe buty dla niej. Kacper postanowił, że zrobi wszystko, by Eliza otrzymała wymarzone kozaki. Jednak jego plan się nie wiedzie i wtedy może już liczyć tylko na pomoc Świętego Mikołaja. Jak potoczy się ta historia? Posłuchaj…

36:17 min

Każda opowiastka opiera się na innej kolędzie i przybliża dziecku jej treść, by jeszcze głębiej i piękniej przeżyło czas Świąt Bożego Narodzenia. Opowiastka nr 1 opiera się na kolędzie „Gdy śliczna Panna”. Wszystko jest skomponowane w spokojnym, usypiającym tonie – idealnie pod zasypianie w tym świątecznym czasie…

 

Spędź z Tysią i Felcią ten wyjątkowy dzień! Dzień Wigili Bożego Narodzenia!

20:13 min.

W pewną gwieździstą noc, Tata osioł o imieniu Riko, opowiada małemu synkowi o swojej niezwykłej przyjaźni z Maryją; o tym, jak był świadkiem zwiastowania; jak niósł Maryję na swoim własnym grzbiecie do Betlejem, aż w końcu o tym, jak narodził się w stajence maleńki Jezus.  Posłuchaj tej niezwykłej historii…

22:39 min