BAJKOWE PODDASZE

kim jestem?

Jestem szczęśliwą żoną i mamą 5.  Odkąd pamiętam muzyka mi w duszy gra. Uwielbiam sushi, podróże, lubię grać w piłkę nożną, uwielbiam UWIELBIAĆ i spotykać się z przyjaciółmi. 

Jak każda Mamachcę dla swoich dzieci jak najlepszych treści. Niestety w internecie natknęłam się na mnóstwo słuchowisk dla dzieci w których była nieodpowiednio dobrana muzyka (zbyt hałaśliwa, drażniąca, niepokojąca, niepasująca do sceny), treści były albo mało ciekawe, albo mroczne, albo nieadekwatnie dostosowane do wieku dziecka, pojawiały się także brzydkie słowa, które niestety małe dzieci wyłapują w mig! 

PODSUMOWUJĄCpostanowiłam zająć się sprawą na poważnie:) 

3 lata temu założyłam kanał YOUTUBE: Bajkowe Poddasze , który ma już ponad 46 tys. SUBSKRYBENTÓW, a najpopularniejsza audiobajka: „Lenka i zaczarowane domki” ma już ponad 2 mln wyświetleń!

LINK DO KANAŁU YT: https://www.youtube.com/c/BajkowePoddasze

darmowe słuchowisko

"Lenka i zaczarowane domki"

ponad 2 mln. wyświetleń!

telewizja tvt

zobacz wywiad

dlaczego SŁUCHOWISKA BAJKOWEGO PODDASZA

są wyjątkowe?

Ponieważ są dopracowane pod każdym względem!

❋ Zaczynając od treści, która nie tylko ma być ciekawa dla dziecka, ale także ma nieść prawdę, pokazywać właściwe postawy, wybory – by po przesłuchaniu bajki dziecko jak najwięcej mogło się z niej nauczyć

❋ Do każdej audiobajki komponuję autorską muzykę i piosenki – co nie ukrywam – jest moim ulubionym momentem w całym etapie tworzenia bajki. Muzyka ma dla mnie ogromne znaczenie, dlatego tak wielką wagę przykładam do niej. Moje wykształcenie  (ukończyłam Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego  w Katowicach na Wydziale : Jazz i Muzyka Estradowa – Wokalistyka jazzowa) – bardzo mi pomaga. Uważam, że muzyką można albo UBOGACIĆ bajkę, albo ją po prostu ZEPSUĆ

Każda nuta zagrana i zaśpiewana w moich audiobajkach jest przemyślana i niesie ze sobą ogromny wachlarz emocji

Zmieniam barwy głosu, bardzo przeżywam opowiadane przeze mnie historie, wczuwam się w każdą postać – tak, by od pierwszych sekund zainteresować małego słuchacza 

❋ W miarę możliwości – staram się zapraszać różne osoby do współpracy, by urozmaicić bajki innymi głosami

❋ Na koniec każda bajka przechodzi proces edycji, miksu i masteringu – na szczęście tym – zajmuje się profesjonalnie mój Mąż 

5/5
5/5
5/5
5/5

Ktoś mógłby się zastanawiać:

Czy audiobajki są aż tak istotne
dla rozwoju dziecka?

Po co w to tyle inwestować ?

A ja odpowiem tak: Tworzenie audiobajek to moja walka o WYOBRAŹNIĘ TWOJEGO DZIECKA, która jest kluczowa, by w przyszłości dziecko było kreatywne i odnosiło sukcesy.

Zobacz… co się dzieje w dzisiejszym świecie… Nasze dzieci bombardowane są z każdej strony mediami: przejaskrawione obrazy, krzykliwe, przebodźcowane bajki, komórki od najmłodszych lat – to wszystko zabiera naszym dzieciom WYOBRAŹNIĘ, bo dostają do ręki GOTOWCA. Nie muszą się wysilać, ich mózg jest non stop torpedowany… nie ma oddechu… nie ma przestrzeni….

I ja właśnie staram się to zmienić:)

Dzięki słuchaniu moich audiobajek: Twoje dziecko nauczy się słuchania ze zrozumieniem, cierpliwości, poszerzy zasób słownictwa, rozwinie wyobraźnię, kreatywność, empatię oraz słuch muzyczny. Odpręży się, wyciszy, a przy tym dostanie dużą dawkę pięknej muzyki, która uwrażliwi go na piękno i nauczy nowych melodii.

Czy są jakieś MINUSY słuchania audiobajek?              I właśnie o to chodzi, że NIE MA!

Całkowicie bezpieczna rozrywka dla Twojego dziecka:)

5/5
5/5
5/5
5/5

NAJLEPSZA FORMA SŁUCHANIA

AUDIOBAJEK to

SUSBKRYPCJA

SŁUCHAM NA SPOTIFY

SŁUCHAM NA PATRONITE

Jeśli jesteś ciekawy/a

Nad czym teraz pracuję?

- ZAJRZYJ TU -

jakie są wasze opinie?

15
Jakość bajek fenomenalna. Czuć w nich Dobrego Ducha!
Te bajki pokochały nie tylko moje prywatne dzieci ale również te przedszkolne! 
 
Jeśli są tu nauczyciele wychowania przedszkolnego, to zdradzę, że
„A kap, kap, kap otwórz proszę drzwi” działa na wyciszenie grupy i sprawdza się fenomenalnie! 
Chapeau bas!

mama Zuzi (14mies.) i Olusia (4l.)

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Polecamy ,,Bajkowe Poddasze” z całego serducha.
Dzieci słuchają opowieści chętnie i zasypiają spokojnie. Jako rodzic nie raz słuchając razem z dziećmi wzruszam się. Opowieści są z morałem, magiczne i uspokajające. To jest niczym podróż w inny bajkowy świat. Duże pokłony w stronę pomysłodawczyni. To co robi jest ważne i potrzebne!
13

mama Ani (4) i Miłosza (7)

Słuchowiska dla maluchów tworzone z dużą klasą i wrażliwością. Synek 3,5 l słucha jak zaczarowany, a roczny młodszy brzdąc kołysze się w rytm piosenek. Co ważne – dla dorosłych też fajne w odbiorze.  Piękna treść i muzyka. To co wyróżnia na tle innych Bajkowe Poddasze to to, że dzieci wyciszają się ładnie w trakcie słuchania, a humorki odchodzą na bok. Polecam gorąco!

12

Mama WŁADKA (3,5) I FRANUSIA (1,5)

Z całego serca polecam Bajkowe Poddasze. Wszystko jest wspaniałe – narracja, dialogi, przesłanie, WYKONANIE (jakość nagrania, aranżacje, dykcja, gra aktorska). Piosenki są niezwykle piękne, więc można ich słuchać z dziećmi w nieskończoność, uszy nie więdną.   
 
Dziękujemy, te bajki są magiczne!
14

Mama tosi (4) i Józia (1,5)

kontakt

audiobajki@bajkowepoddasze.com