pakiet dla przedszkoli

lenka

opinie o audiobajce

ze strony sklepu bajkowego poddasza

Jedna z ulubionych bajek mojego syna, przez kilka tygodni do zasypiania (jak i całą pozostałą część doby) wsłuchiwał się z zapałem w przygody dzielnej Lenki. Piosenki w bajce są bardzo melodyjne i wpadają w ucho, maluch szybko się nauczył i śpiewał w samochodzie.
Bajka którą można puszczać dziecku w ciemno, z morałem, bez ukrytych niechcianych treści.
Polecam z całego serca!
Katarzyna
Mama
Bajka jest niesamowita, przesłuchaliśmy wszystkie części, dzieci w wieku 12,9,5 i ja. Bajka bardzo spodobała się moim dzieciom, z niecierpliwością czekały na kolejne części, słuchały z zaciekawieniem i rozmarzeniem w oczach.  Z bajki płynie piękna nauka dla nas dorosłych i dzieci. Bajka uczy wiary w siebie, w swoje możliwości, by nigdy się nie poddawać, bo kiedy chcemy zrezygnować wtedy ukazuje nam się meta i zwycięstwo. Ale też ukazuje to, jak ważna jest nasza wiara w nasze dzieci i dopingowanie ich na każdym etapie, nie tylko wtedy gdy jesteśmy z nich dumni, ale najbardziej wtedy gdy oni sami w siebie wątpią. Słuchamy kolejnych bajek, bo warto. Dziękuję 
Asia
Mama
Lenka i Zaczarowane Domki to ulubiona audiobajki mojej córki - zna ją już prawie na pamięć! W magiczny sposób pobudza wyobraźnię, a oprawa dźwiękowa jest tak fantastyczna, że piosenki nuci cała rodzina. Jako nauczyciel wychowania przedszkolnego przetestowałam bajki także na przedszkolakach- podczas odpoczynku jest cisza jak makiem zasiał - oczywiście poza muzycznymi fragmentami, bo te śpiewają wszyscy. Najlepiej dopracowane audiobajki, jakich miałam przyjemność słuchać.
Ewel
Mama i Nauczyciel wychowania przedszkolnego

pakiet

audiobajka

"lenka i zaczarowane domki"

Dzięki tej audiobajce dzieci przeniosą się w magiczny świat wyobraźni. Rozwiną kreatywność oraz zdolności muzyczne. Będą mogły aktywnie towarzyszyć tytułowej Lence - pomagając jej w wykonywaniu zadań.

Dziewczynka o imieniu Lenka postanawia wyruszyć na misję, aby uratować swoją krainę od suszy.

Musi przejść przez magiczne domki i rozwiązać różne zagadki. Po drodze poznaje mnóstwo ciekawych postaci, a na końcu dowiaduje się o sekrecie swojej ukochanej babci.

Posłuchaj o niesamowitych przygodach Lenki!

1:04:21 min

 1. Piosenka poranna
 2. Kap kap kap
 3. Piosenka leśna
 4. Piosenka zimowa
 5. Piosenka jeziora
 6. Piosenka deszczu
 7. Piosenka tytułowa: „Lenka i zaczarowane domki”

kolorowanki do druku

5 kolorowanek

Kolorowanie to nie tylko doskonała zabawa dla dzieci, ale również niezmiernie ważna pomoc w rozwoju malucha 

zabawy do druku

10 zabaw do druku

piosenki
i podkłady
z audiobajki

" Śpiew rozwinie zdolności muzyczne dzieci: słuch muzyczny i poczucie rytmu"

 1. Piosenka poranna
 2. Kap kap kap
 3. Piosenka leśna
 4. Piosenka zimowa
 5. Piosenka jeziora
 6. Piosenka deszczu
 7. Piosenka tytułowa: „Lenka i zaczarowane domki”

kontakt

audiobajki@bajkowepoddasze.com